a

Rütbe terfisi verilmeyen komiser yardımcısının rütbe terfi ettirilmesine dair kazanılan davadır

Rütbe terfisi verilmeyen komiser yardımcısının dava yoluyla rütbesinin terfi ettirilmesine dair kazanılan mahkeme kararıdır

Rütbe terfisi verilmeyen komiser yardımcısının rütbe terfi ettirilmesine dair kazanılan davadır

Rütbe terfi verilmeyen komiser yardımcısının rütbe almasına dair mahkeme kararı.
Rütbe terfii için aranan yazılı sınavdan 87.50 puan, sözlü sınavdan 100.00 puan, yöneticilik ile ilgili hizmet içi eğitim kurs sınavından ise 95.00 puan alan ve bekleme süresi içerisindeki yıllara ait performans puanının 5 üzerinden 5.00 (çok iyi) olan komiser yardımcısının birim amiri görüşü değerlendirme puanı 60.00 puanın altından verildiğinden; Merkez Değerlendirme Kurulu tarafından terfi ettirilmeyerek rütbesi verilmemiştir. Rütbesi verilmeyerek terfi ettirilmeyen komiser yardımcısından sonra gelen ve performans puanı, yazılı, sözlü ve kurs sınav notu daha düşük olan başka personeller terfi ettirilmiştir. Açılan dava ile rütbe terfi ettirilmeme işlemi iptal ettirilerek, rütbe terfisi verilmeyen komiser yardımcısına rütbe verilmesi yönünde karar verilmiştir.

Not: Rütbe terfisi alamayan, Disiplin Cezası alan, eş durumu ataması yapılmayan, polis okullarından ilişiği kesilen veya her türlü konularda idare ile sorun yaşayan tüm personeller, bizlerle irtibata geçmeniz durumunda, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için İptal davaları açılacaktır. Bizi aramanız yeterlidir.
GSM: 0552 559 4913

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Gizli tutulması zorunlu olan ve görev ile ilgili bulunan bilgi ve belgeleri görevli veya yetkili olmayan kişilere açmaktan polise verilen cezanın iptali

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.