a

C dilimi raporu verilen polis memurunun sağlık şartları yönetmeliği gereği pasif yerde çalışması

Bursa Devlet Hastanesi tarafından verilen raporda “alopecia universalis+sağ ayak bileğinde artroz ile uyumlu dejeneratif değişiklikler” olduğu ve tanıların Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliği 9-Cilt Hastalıkları başlıklı Bölümünün C Dilimine (6- Tedavi ile iyileşmeyen alopecia totalis veya alopecia universalis) ile VI- Kas ve İskelet sistemi Hastalıkları başlıklı bölümün B Dilimine (16- Yürüyüşü güçleştirmeyecek derecede olan aykaların şekil bozuklukları) girdiğine karar verildiğinden..

Sağlık Kurulu Raporunun Karar kısmındaki açıklamalarda belirtilen hususlar dikkate alındığında, Yönetmeliğin 16. maddesinin verdiği imkanlardan yararlanması gerektiği şekilde müvekkil lehine oy birliğiyle karar verilmiştir.

Not: Disiplin Cezası alan, eş durumu ataması yapılmayan, rütbe terfi alamayan, polis okullarından ilişiği kesilen veya başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memur ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Amir ve üstlerini eleştirdiği iddiasıyla verilen 24 ay durdurma cezasının iptali

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.