a

Branştan çıkarılan polisin yeniden branşa dönmesine dair kazanılan karar

Özel harekat branşından çıkarılan polisin yeniden branşa dönüp branşta çalıştırılmasına dair kazanılan davadır

Branştan çıkarılan polisin yeniden branşa dönmesine dair kazanılan karar

Branştan çıkarılan polis memurunun yeniden branşa alınması yönünde kazanılan davadır.
Özel harekat branşında görev yapmaktayken “idareye haber vermeden ya da bunun üzerine yapılacak soruşturmaya ilişkin iki aylık süreyi beklemeden evlenmek” ten ve Fetö silahlı terör örgütüne üye olmaktan soruşturma açıldığı gerekçesiyle; soruşturma sonucu beklenmeden branştan çıkarılan polis memurunun yeniden branşa alınmasına dair avukat beylerin kazandıkları davadır.

“idareye haber vermeden ya da bunun üzerine yapılacak soruşturmaya ilişkin iki aylık süreyi beklemeden evlenmek” ten açılan soruşturmada ceza verilmemiş ve “Fetö silahlı terör örgütüne üye olmaktan” ise kovuşturmaya yer olmadığına karar verilerek her iki soruşturmadan da ceza almamış ve temize çıkmıştır.

Not: Disiplin Cezası alan, eş durumu ataması yapılmayan, rütbe terfi alamayan, polis okullarından ilişiği kesilen veya başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Trafik kazası yapan polis memuruna nakdi tazminat verilmesi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.