a

Branştan çıkarılan polis memurunun yeniden branşa dönmesine dair kazanılan davadır

Özel harekat personeline yakışmayacak tutum ve davranış sergilediği iddiasıyla branştan çıkarılan polis memurunun yeniden branşa dönmesine dair mahkeme kararıdır.

Branştan çıkarılan polis memurunun yeniden branşa dönmesine dair kazanılan davadır

Hiç bir delil olmamasına ve puanları yüksek olmasına rağmen “Özel harekat personeline yakışmayacak tutum ve davranış sergileyerek, üstlerinin emir ve uyarılarını dikkate almamak ve meslek etiğine uymayacak kişilerle arkadaşlık kurmak” iddiasıyla Hizmetleri Sınıfı Branş Yönetmeliği ‘nin 10. maddesinin 7. fıkrasına göre Özel Harekat Branşından çıkarılan polis memurunun yeniden branşa aktarılmasına dair kazanılan davadır.

Not: Branştan çıkarılan, Fazladan şark yapan, Atamada sorun yaşayan, Disiplin cezası alan, eş durumu ataması yapılmayan, Rütbe terfi alamayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Mesai saati dışında eve giderken şüpheli şahsı yakalayıp görevli ekibe teslim eden polis’e verilen cezanın iptali

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.