a

Bitcoin alan polis memuruna verilen cezanın iptali

Bitcoin oynayan devlet memuruna kazanç getirici faaliyetten verilen meslekten çıkarma cezasının iptali davasıdır.

Bitcoin alan polis memuruna verilen cezanın iptali

Bitcoin alam satımı ile ilgilendiği ve whatsap grup yöneticiliği yaparak insanlara bu konuyla ilgili tavsiyede bulunduğu iddia edilen polis hakkında ” Devlet memurları tarafından yapılamayacağı 657 sayılı Kanunda belirtilen kazanç getirici faaliyetlerde bulunmak ” tan soruşturma açılıp; soruşturma sonucunda kazanç getirici faaliyette bulunduğu gerekçesiyle Meslekten Çıkarılan polis memurunun davası kazanılarak yeniden Mesleğine Dönüşü sağlanmıştır. Avukatı tebrik ediyor, Polis memuruna geçmiş olsun dileklerimizi iletip, Görevlerinde başarılar diliyoruz.

Not: Disiplin cezası alan, Atamada sorun yaşayan, Branştan çıkarılan, Fazladan şark yapan, eş durumu ataması yapılmayan, Rütbe terfi alamayan, Polis okullarından ilişiği kesilen veya Başka konularda idare ile sorun yaşayan tüm memurlar ve öğrenciler, ilgili cezaların iptali ve diğer sorunların çözümü için iletişime geçebilirsiniz.
GSM: 0552 559 4913

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

İl içi naklen ataması yapılarak başka şubeye tayini çıkarılan polis memurunun davası

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.