a

Polislere 3600 Ek Gösterge İçin Anket Yapıldı

Polislere 3600 Ek Gösterge İçin Anket Yapıldı

Polislerin 3600 ek gösterge talebi için ANKET düzenlendi

Polis emeklisi olan Gazeteci Halis Kahraman, polislerin yıllardır çözüme kavuşturulmayan 3600 ek gösterge sorunu için ANKET düzenledi..

Bugün 12 Kasım pazartesi günü saat 09.00 da başlayan çalışan ve emekli polislere yönelik düzenlenen 3600 ek gösterge talebine ilişkin anketinin 19 Kasım 2017 akşamı saat 24.00 da sona ereceği ve anket sonuçlarının gazeteci Halis Kahraman tarafından haber yapılarak, ilgili makamlara ve kamuoyuna duyuralacağı ifade edildi..

Gazeteci Halis Kahraman, bugün (12 Kasım 2017 ) kendi cep telefonuna kayıtlı polis meslektaşları ile ” İzmir 100.Yıl Polis Okulu “, “Saraylı Eski Dostlar ” isimli whatsapp gruplarına üye polis meslektaşlarına ;

” Polis emeklisinin 3600 ek gösterge hakkının GASP edilmesinden dolayı her ay 575 lira EKSİK maaş aldığını…, BİLİYOR MUYDUNUZ..?

Yaklaşan seçimler de bunun hesabını sandık da soracak mısınız?
3600 hakkındaki anket soruma EVET yada HAYIR şeklinde cevap bekliyorum.

Anket sonucunu haber yaparak ilgili makamlara ve kamuoyuna duyuracağım.” şeklinde mesaj iletti.

Gazeteci Halis Kahraman’ın anket ile ilgili olarak bugün polis meslektaşlarına ilettiği mesajlar, şöyle sıralandı :

Mesaj-1 : Polis emeklisinin 3600 ek gösterge hakkının GASP edilmesinden dolayı her ay 575 lira EKSİK maaş aldığını…, BİLİYOR MUYDUNUZ..?

Yaklaşan seçimler de bunun hesabını sandık da soracak mısınız ? Cevaplarınızı bekliyorum..

Mesaj-2 : 3600 hakkındaki anket soruma EVET yada HAYIR şeklinde cevap bekliyorum.Anket sonucunu haber yaparak ilgili makamlara ve kamuoyuna duyuracağım.

Emekli polisler kimseden çekinmeyin,korkmayın artık ceza ve sürgün yok.Çünkü artık özgür ve emeklisiniz.Haydi cevaplarınızı bildirin..,bekliyorum.İlgilerinize peşinen teşekkür ediyorum..

Mesaj-3 : Siyaset yapmıyoruz.Sadece mağduriyet tespiti yapıyoruz.Anayasa ile fikir ve düşünce özgürlüğü teminat altına alınmıştır.Ankete katılan olumlu yada olumsuz cevap bildirenlerin kimlikleri hiçbir kişi yada makama verilmeyecek ve saklı kalacaktır.Bilgilerinize sunarım..

Mesaj- 4 : Bugün 12 Kasım pazartesi günü saat 09.00 da başlayan 3600 anketi 19 Kasım 2017 akşamı saat 24.00 da sona erecektir.Ankete katılımınızı bekliyorum.İlgilerinize peşinen teşekkür ediyorum.

www.ulusalses.com-ÖZEL HABER- Murat AYDIN

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Tüm Yorumlar (5)
 • Özlem Kurt
  4 sene önce
  0 0

  anket nerede link atarmısınız

 • Fatmanur küçük
  4 sene önce
  0 0

  Neyin derdindesiniz anlamadım ama 3600 hakkımız verilmesi şart hakkını almak istemeyen var mı bunun anketi olmaz

 • Bektaş bayar
  4 sene önce
  0 0

  Çalışan ve emekli olan Polisin haklarının bir an önce verilmesi arzumuzdur.

 • admin
  4 sene önce
  0 0

  Polislerin haklarını alabilmeleri için birlik olmayı öğrenmeleri gerekir. Umarız biran önce polisler dayanışmayı birlik ve beraberliği öğrenirler.

 • NAZİF BAL
  4 sene önce
  0 0

  3600 EK GÖSTERGE SORUNUDUR İKİNCİSİ AZLA MESAİ VE ZORLU ÇALIŞMA KOŞULLARI

Sıradaki haber:

Beni Pohpohlama Kardeşim Paramı Ver

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.