a

İntihar Çözüm Değil Hayatı Yaşa!

İntihar Çözüm Değil Hayatı Yaşa!

Bildiğiniz gibi sayfamızın temel amacı polislerin haklarını korumaktır!

Değerli polis memuru arkadaşlarımız, terör olayları yetmiyormuş gibi bir de başınızda hakkınızı aramayan, baskı yapan, mobbing uygulayan bazı amirler malesef var.

Hayat elbette zorluklarla doludur, ancak zorluklar karşısında pes etmek değil mücadele etmek gerekir.

♦ Size baskı, mobbing mi yapıldı, bunalıma girme kardeşim bunalımda ne işin var, sana bunu yapana ne yapacaksan yap. Sana yaptığı baskıları delillendir şahit göster ve resmi olarak bir şikayet dilekçesi yazıp şikayet et. 3-5 kişi şikayet ettiği zaman bakın bakalım hala o amir baskıya devam edecek mi! Devam mı etti baskıya, sevinin mutlu olun çünkü mobbingi ispatlamak için daha fazla delil olacak bu yeni baskısıyla.

♦ Haksız yere tayinin mi çıktı?
Üzülme yürütmenin durdurulması davası aç, %90 kazanırsın ve durmaaa! o kazandığın dava bir delildir. Haksız tayin yapan görevini kötüye kullanan suç işleyen amire adli ve idari soruşturma açtır.(Çok yapan memur var amir mum gibi oluyor mum, kimse kanunun verdiği yetkiyi kötüye kullanamaz).

♦ Aranızda hakkını aramayan baskıdan korkan çok memur vardır. Sizler hukuki olarak hakkınızı aramadığınız için ne davalar kazanan polisler olduğunu bilmiyorsunuz. Bilinçlenin ve hakkınızı arayın…

♦ Sizler hakkınızı aramayıp her şeyi içinize atarak hayatı kendinize ve ailenize çekilmez hale getirip bazıları hayatına son verirken, size baskı yapanlar koltuklarında keyif ediyor. Aileniz ve sevdikleriniz size baskı yapmadı, kendinize zarar vererek ailenizi ve sevdiklerinizi üzmeye hakkınız yok. Sevdiklerinizi üzmeyin size kim zarar veriyorsa onları üzün! 10 kişi bir suç işleyen, görevini kötüye kullanan amir hakkında adli ve idari şikayette bulunsa o amire neler olacağını siz düşünün!

♦ İntihar, kendine ve çevrene zarar vermen çözüm değil. Çözüm haksızlıklara karşı mücadele etmendir. Uyanın artık hakkınızı arayın. Siz mutsuzken suçlular mutlu mu olsun! Neden asıl suçlular keyif çatarken sevdiklerinizi üzüyorsunuz?

♦ Eyy Polisler bilinçlenin, şikayet edin, yılmayın, ne kadar baskı yaparlarsa sevinin elinize daha çok baskı yaptıklarını gösteren delil geçti, yine şikayet edin. Hakkınızı aradığınızda sonunda zafer sizin olacak. Artık tembellikten kurtulun! Birbirinizi tutun, yardım edin. Birlikten kuvvet doğar!

♦ Gerçek suçluların cezalandırılması için Yaşasın Hukuk!
Üstünlerin hukukunu bitirmek için “YAŞASIN HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ!”Hakkını arayan polislere Selam Olsun! Sevdiklerini değil suçluları cezalandıran bilinçli polislere Selam Olsun!!..
Tüm polisler duysun, her kes bilinçlensin diye, intiharlar son bulsun, suçlu amirler cezalansın diye Yaşasın Adalet!.

                                                                                                                      polismevzuat.com

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Polis İçin 8/24 Kazanılmış Hak Oluyor!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.