a

2000 Paem Komiser Yardımcısı Alınacak

2000 Paem Komiser Yardımcısı Alınacak

Bugün resmi gazetede “2019-2020 eğitim-öğretim yılı için emniyet mensubu olmayan lisans mezunları ve bunlara denkliği Yükseköğretim kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki öğretim kurumlarından mezun olanlardan 200’ü kadın 1800’ü erkek olmak üzere toplam 2.000 (komiser yardımcısı adayı) öğrenci alımı yapılacaktır.” şeklinde açıklama yapılmıştır.

Gerekli şartlar ise kpss sonucunda www.pa.edu.com.tr adresinden duyurulacağı açıklanmıştır. Sınava girecek adaylara başarılar dileriz.

Ayrıca; komiser yardımcılığı sınavına hazırlanan tüm polis memurlarına Komisyon Medya Yayımcılık’ın yapmış olduğu ve sürekli güncellenen ‘Komisyon’ isimli uygulamayı tavsiye ediyoruz. Gelişen dünyamızda teknolojinin de faydalarından yararlanmak başarılı olma ihtimalini artıracaktır diye düşünüyoruz. Zira kitaplar basılıp piyasaya çıktıktan sonra yapılan değişikliklerden maalesef haberdar olamıyoruz, kitapta geçen hali ile ders çalışıyoruz. Ancak teknoloji; anlık güncellemelerle yanlış yapma ihtimalini daha aza indirerek bizlere daha güncel bilgilere hızlı erişim imkânı sunuyor. En son 12 Haziran 2019’de güncellenen ‘Komisyon’ uygulamasında;
•13 Adet Ders Çalışma Kitapları
•13 Adet Soru Bankası ve Deneme Kitapları
•2 Adet Geçmiş Sınavlar Kitapları
•33 Adet Güncel Kanun Kitapçıkları
•4 Adet Meslekle İlgili Mevzuat Kitapları

Olmak üzere toplam 65 adet kitap bulunmaktadır. Piyasadaki kitaplarda malesef bu kadar geniş içerik yok ve bu kadar fazla soru barındıran kitap yok. Uygulamanın en güzel yanı ise her zaman her yerde rahatlıkla ders çalışmanıza imkan sağlamasıdır. İster otobüste, ister evde, nerde olursanız olun, cep telefonunuzdan ve tabletinizden rahatlıkla ders çalışabilirsiniz. Uygulamada en basit bir sorun yaşamanız durumunda komisyonmedya@gmail.com mail adresine mail attığınızda kısa sürede size dönüş yapıp ilgileniyorlar.

Uygulamanın, pratik kullanım imkanı sunmasından, her zaman her yerde çalışabilme imkanı sunmasından, sürekli güncelleniyor olmasından dolayı faydalı olacağını düşünüyoruz. Bu uygulamayı ek bilgi ve çalışmalarınıza destek amaçlı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı almak isteyenler aşağıdan google play’e girip alabilirler.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

2019 Yılı Polis Tayinleri Açıklandı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.