a

1 Günde 3 Polis, Bir Haftada 6 Polis İNTİHARI!

1 Günde 3 Polis, Bir Haftada 6 Polis İNTİHARI!

YİNE BİR POLİS İNTİHARI…
ARTIK BEDDUA EDER DURUMA GELDİK..!!!

RESİMLERDEKİ BENZER ACI HABERLERİ YILLARDIR OKUDU BU ÜLKE. BUGÜN DE OKUYACAK MAALESEF.

EVET YİNE BİR POLİS İNTİHARI HABERİ GELDİ. SON İNTİHAR ŞANLIURFA’DA YAŞANDI. BU SEFER, 1 HAFTADA 4 POLİS HABER OLDU. 1’İ SİLİVRİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ OLMAK ÜZERE BİR HAFTA İÇİNDE 4 POLİS İNTİHAR ETTİ. BİRİ ÇOCUĞUNUN ÖNÜNDE HEMŞİRE EŞİNİ DE VURDU. …

ARTIK GELDİĞİMİZ NOKTADA, EMNİYET-SEN OLARAK POLİSİN EN ÖNCELİKLİ SORUNU HALİNE GELMİŞ OLAN İNTİHAR SORUNUYLA İLGİLİ FARKINDALIK OLUŞTURULMASI VE ÇÖZÜM İÇİN HAREKETE GEÇİLMESİ AMACIYLA GÖSTERDİĞİMİZ YOĞUN ÇABALARIMIZ KARŞISINDA, YETKİLİLERİN VURDUMDUYMAZLIĞININ HALEN DEVAM ETTİĞİNİ GÖRDÜKÇE MAALESEF BEDDUA EDER DURUMA GELDİK.

ÇOK SIK YAŞANAN POLİS İNTİHARLARI KARŞISINDA KILINI BİLE KIPIRDATMAYAN; ŞİKAYETİMİZ ÜZERİNE, BU SİSTEM POLİSLENİN ÇOK SIK İNTİHAR ETMELERİNE, ÇOK SIK AİLE İÇİ ŞİDDET YAŞAMALARINA, ÇOK SIK BOŞANMALARINA SEBEP OLUYOR, ACİLEN DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKİYOR DEYİP GETİRİLMESİ GEREKEN YENİ SİSTEM HAKKINDA YOL GÖSTEREN, ANAYASAL BİR KURUMUMUZ OLAN OMBUDSMAN’IN, 1,5 YILLIK ARAŞTIRMASI SONUNDA VERDİĞİ 40 SAYFALIK KARARINI 3 YILDIR GÖRMEZDEN GELEN; YİNE EMNİYET-SEN OLARAK VERİLMESİNİ SAĞLADIĞIMIZ MECLİS ARAŞTIRMA ÖNERGELERİNİ, SORU ÖNERGELERİNİ 2 YILDIR GÖRMEZDEN GELEN YETKİLİLERİ ALLAH TEZ ZAMANDA KAHR-U PERİŞAN EYLESİN İNŞAALLAH DİYEN DURUMDAYIZ ŞU AN.

SON 1 HAFTADA KONYA, İSTANBUL, ANTALYA’DAN SONRA, SON İNTİHAR HABERİ BUGÜN ŞANLIURFA’DAN GELDİ. KOM ŞUBEDE ÇALIŞAN VE MALATYA NÜFUSUNA KAYITLI POLİS MEMURU MESLEKTAŞIMIZ D.K. BEYLİK SİLAHIYLA EVİNDE İNTİHAR ETTİ. MESLEKTAŞIMIZA ALLAH’TAN RAHMET, YAKINLARINA, TEŞKİLATIMIZA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ. İNŞALLAH BU SON OLUR. … (Emnieyt-sen)

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

2015 Yılında Polise Verilen Arama Yetkisi AYM Tarafından İptal Edildi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.