a

Gizlilik Politikası

Kullanıcı Verilerinin Kaydedilmesi ve Güvenliği

Siteyi ve mobil uygulamaları ziyaret eden kullanıcılara (ZİYARETÇİ) ait hiçbir özel veri kayıt altına alınmamaktadır. Ziyaretçilerin site kullanıma dair veriler ancak anonim olarak site gezinme deneyimini geliştirmek amacıyla kaydedilebilmektedir (Ziyaret sayısı, Yazıların Görüntülenme sayısı vb. türevdeki anonim bilgiler.). Siteye kayıt olan kullanıcılara (ÜYE) ait kullanım verileri ise, kendi kullanım tercihlerini belirleyebilecek seçenekleri sunmak amacıyla kaydedilmektedir.

ZİYARETÇİ ve ÜYE’nin sistem üzerindeki kullanım verileri, daha iyi bir kullanıcı deneyimi geliştirme çalışmaları ve sistem iyileştirmelerinde referans veri olarak kullanılabilmektedir.Ayrıca kullanım verileri; sistem geliştirme süreçlerinde istatistiksel bilgi sağlaması açısından anonim olarak kaydedilebilir, 3. kişi ve kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır. Siteye üye olurken paylaşılan ya da daha sonraki süreçlerde belirtilen kullanım tercihleri, site üzerindeki içeriklerden daha kolay yararlanılabilmesi için dikkate alınır.

Kullanıcı Bilgilerinin Paylaşımı

ÜYE tarafından siteye üye olurken belirlenen (veya ilişkilendirilen sosyal medya hesaplarında yer alan) “kullanıcı adı” gibi bilgiler, sadece site üzerinden gerçekleştirilen paylaşım ve yorumlar gibi işlemlerde tüm kullanıcılara açık olarak gösterilmektedir. Bunun dışındaki kullanıcı ve kullanım verileri sistem üzerinde güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Polismevzuat.com ZİYARETÇİ veya ÜYE’nin site üzerindeki yasal işleme sebebiyet verecek faaliyetleri sonucu resmi makamlardan gelecek talepler karşısında, kullanıcı ve kullanıma ilişkin verileri ilgili makamlar ile paylaşma hakkını saklı tutar.

Güvenlik Sertifikalarımız

Polismevzuat.com üzerindeki şifreleri veya şifresiz işlemleriniz 128bit/256bit SSL (Secure Sockets Layers) sertifikası ile korunmaktadır.Her türlü öneri, değerlendirme ve şikâyetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Öneri ve görüşlerinizi polismevzuat@hotmail.com adresine iletebilirsiniz.

Polis Mevzuat olarak adlandırılan, başta polis memurları olmak üzere tüm kolluk kuvvetlerine meslekleri ile ilgili haberler ve haklarını öğrenmeleri için hukuki bilgilendirme makalelerini içeren, meslekte haksızlığa uğramış, mobbinge maruz kalmış, eş durumu ataması bekleyen vb. memurların sorunlarına çözüm üreten konularda bilgilendirme makalelerini içeren google play uygulamasıdır.

1) Bu uygulama Polis Mevzuat Hukuk Platformu tarafından yaptırılmıştır.

2) Uygulamada ve sitede yayınlanan bütün içerikler Polis Mevzuat Hukuk Platformuna ait olup izni ve bilgisi dışında herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.

3) Bu uygulama, Polis Mevzuat Hukuk Platformu’na ait olup, tüm hakları ve telif hakları saklıdır.

Polis Mevzuat Hukuk Platformu

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.