a

Polismevzuat Memurlar.Net’de !

       “Adaletin altın anahtarı polismevzuat” memurlar.net‘in forumunda, Emniyet Genel Müdürlüğü kategorisinde, Polis Arkadaşlar İçin Beklenen Müjde!.. tagı ile ilk sırada.

memurlar

       Prestijli ve profesyonel bir ekiple, polis memurlarına hukuki destek veren polismevzuat ailesi, her geçen gün kalitesini daha da yükseltmekte ve bütün polis memurlarının hukuki destek için başvurdukları adreslerin ilk sırasında yer almaktadır. Haksızlığa uğrayan, baskı, mobbing gören, eş durumu ataması olan, haksız yere meslekten çıkarılan memurlarımızın vekaletini alıp, kendilerine haklarını geri iade ettirdik. Sadece polis memurları için çalışan ve kendisini bu alanda eksiksiz bir şekilde geliştiren, polisleri ve memurları ilgilendiren bütün kanun, tüzük ve yönetmeliklere tamamen vakıf olan avukatımız Ramazan bey ile davalarımızı kazanmaya devam ediyoruz. Yoğun ilginizden dolayı teşekkür ediyoruz. Kazandığımız davalarımızı www.polismevzuat.com sitemizden ve polismevzuat facebook-logo-png-transparent-background facebook sayfamızdan takip edeblirsiniz. Yoğun ilginizden dolayı tekrar Teşekkür eder ve Saygılarımızı Sunarız.

                                                                                                                                           polismevzuat.com

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Yorum yapanlar sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Sıradaki haber:

Polislerin Beklediği Taltifleri PBS’ye Düştü!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.